niedziela, 1 kwietnia 2012

Dawno nie nabrałam takiego braku ochoty...

Elena jak zwykle zdziwiona.
...na jakikolwiek serial. Już nawet nie chce mi się oglądać nowego odcinka "Pamiętników wampirów". Przewidując (jakże oryginalny;]) zamysł reżysera, zapewne dojdzie do morderstwa jednego z Pierwotnych, a Elena w swej cierpiętniczej postawie zwali wszystko na Damona- który ostatnio najwyraźniej lubi być kozłem ofiarnym. Ten sam problem mam z szóstym sezonem "Skins", gdzie poziom absurdu doszedł już do wszelkich granic, a postać sfiksowanej Franky zakrawa o petycję do brytyjskiego producenta skrętów. Jest jeszcze co prawda "Dragon Ball", no ale jak można w moim wieku oglądać coś, co fabułą nie przekracza ilorazu przeciętnego gimnazjalisty?Ano można i w dodatku robię to z ochoczą radością (ach ten sentyment).
Miało być o Trierze i o przełamywaniu fali tańczącej w ciemnościach, ale chyba nie na moją głowę jest rozwiązywanie tak skomplikowanych, Trudnych Spraw.

8 komentarzy:

 1. popieram w pełni... a oglądasz Secret Circle?

  OdpowiedzUsuń
 2. SC to taka inna wersja VD, leci dopiero pierwszy sezon, ale skutecznie poprawia humor po nieudanym odcinku wampirów, w dodatku sama akcja zaczyna się zakręcać i robi się ciekawie

  OdpowiedzUsuń
 3. Moja przygoda z "TVD" zakończyła się wraz z finałem drugiego sezonu. Serialowstręt ma się dobrze, ale słyszałam, że trzeci sezon obniżył loty.

  Mam na półce "Tańcząc w ciemnościach", ale się boję, że mi psychika nie wytrzyma.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Początek 3-ciego był całkiem udany, ale dopóki główna bohaterka prezentuje 2 rodzaje min i się nie rozwija, to można zrezygnować.
   To jest film trudny i po nim nie ma się zbyt przyjemnego nastroju. Ale warto, chociażby po to, by spojrzeć na lepsze dzieła Triera.

   Usuń
 4. Popieram na całej linii. Jeszcze jak pojawiała się Katherine, to dało się Ninę Dobrev znieść, bo świetnie się odnajduje w tej roli, ale Elena... rzyg już normalnie. Stefcio też cierpiętnik nie z tej ziemi, z Damona się zrobiła w którymś momencie taka p...pka, że też się nie dało oglądać. Zdecydowanie brakuje im pomysłów już i wymyślają cuda na kiju (dębowym, rzecz jasna) z tymi Pierwotnymi. Ble.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszelkie granice są przekraczane w serialu "Fringe" ;D tam to dopiero mózg się lasuje :) ale oglądam :) i już przyzwyczaiłam się do bohaterów... polecam :)

  Życzę też smacznego jajka :)

  P.S. Piszesz poważnie o tych ilościach materiału?? Czy żartujesz??? Bo nie wiem czy się śmiać czy płakać?? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję i nawzajem;p

   ps. No niestety to prawda plus niektórzy bez żadnych oporów mówią, że modelka MUSI być szczupła;]

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...